Un autre regard sur le monde Mode Qu’est ce que Instagram?

Qu’est ce que Instagram?

Kupowanie zwolenników Instagramu jest z pewnością kuszącym sposobem na zwiększenie popularności konta. Więc jak to zrobić – i czy kupowanie zwolenników jest naprawdę tego warte?

Każdy, kto korzysta z Instagramu często będzie dokładnie wiedzieć, ile zwolenników mają. Wiele osób może chcieć mieć więcej zwolenników na swoim koncie, a czasami łączenie się z przyjaciółmi po prostu nie wystarczy.

Istnieje kilka firm, które oferują, aby zwiększyć śledzenie swojego konta Instagram w zamian za niewielką opłatę. Za zaledwie kilka dolarów, możesz zyskać kilkuset zwolenników na swoim koncie, zazwyczaj z kont automatycznych lub “bot”. Inne, droższe usługi, oferują wyższą jakość zwolenników; zapewniają one konta, które są aktywnie wykorzystywane i będzie śledzić, jak lub nawet komentarz na zdjęciach.

To wszystko brzmi jak łatwy sposób na zwiększenie śledzenia – być może po prostu chcesz więcej sympatii i większą popularność, a może starasz się zbudować blog lub biznesu online, które bezpośrednio skorzystać z większego zasięgu. Jakie są więc plusy i minusy decyzji o zakupie sobie dodatkowych zwolenników?

Korzyści z zakupu Instagram zwolenników

Większa widoczność: Oczywistym powodem, aby kupić więcej zwolenników jest to, że Twój profil wydaje się bardziej popularny i atrakcyjny dla innych użytkowników, co oznacza, że ludzie są bardziej skłonni do znalezienia Ciebie i podążania za Tobą.
Większe zaangażowanie na Twoich zdjęciach: Jeśli zdecydujesz się postawić na konta dla naśladowców, które współdziałają z Twoimi zdjęciami, to posiadanie dodatkowych upodobań i komentarzy prawdopodobnie sprawi, że Twoje posty będą bardziej widoczne dla innych naśladowców; umożliwi im to zobaczenie Twoich postów w ich paszy i interakcję z nimi częściej.
Potencjalnie zwiększone dochody dla Twojej firmy: Marki, które chcą się reklamować z Instagram blogerów / wpływowych będzie wyglądać przede wszystkim na ich liczbę zwolenników – im więcej masz, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wylądujesz, że umowa wsparcia, którego szukasz.
Minusy zakupu zwolenników Instagramu

Mała lub żadna interakcja ze zdjęciami: Fałszywi zwolennicy mogą wyglądać dobrze na pierwszy rzut oka, ale ponieważ nie są prawdziwymi ludźmi z prawdziwymi kontami, jest mało prawdopodobne, że będą zamieszczać znaczące komentarze do Twoich postów lub dzielić się Twoim kontem ze swoimi przyjaciółmi – zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na tańszą usługę.
Ryzyko niestosownych lub spamowanych komentarzy: Przyprowadzenie setek nowych naśladowców oznacza, że wszystkie te nowe konta będą mogły komentować Twoje zdjęcia. Ponieważ wszystkie są zautomatyzowane lub prowadzone przez obce osoby, nie masz pojęcia, co mogą skomentować, a blokowanie tych, które zamieszczają niechciane treści może być prawdziwym bólem: https://www.kup-lajki.pl/.


Nie zyskujesz nic poza widocznością: Główną wadą kupowania

naśladowców jest to, że nie jesteś śledzony przez prawdziwych ludzi. Jeśli masz osobiste konto, kupując zwolenników będzie wyglądać bardziej popularne powierzchownie, ale prawdopodobnie nie zdobędziesz wiele nowych śledzenie lub zaangażowanie od prawdziwych ludzi wiesz, jeśli prowadzisz bloga lub firmy, nie można wpływać lub reklamować produkty lub usługi kupić zwolenników, ponieważ nie ma nikogo za tymi kontami. Tak czy inaczej, nie można zyskać tyle w drodze materialnej popularności lub korzyści finansowych.
Instagram pęka w dół na fałszywych zwolenników: Tworzenie automatycznych kont lub kupno / sprzedaż kont jest wbrew regulaminowi Instagram, co oznacza, że firma stale stara się oczyścić fałszywe konta z ich usług. Oznacza to, że ryzykujesz, że płacisz za dodatkowych zwolenników tylko po to, by zniknęli bez ostrzeżenia – nie tylko będzie cię to kosztować, ale może też źle odbić się na twoim koncie.
W ostatecznym rozrachunku, to od Ciebie zależy, czy myślisz, że kupno dodatkowych zwolenników będzie dobre dla Twojego konta Instagram. Z tym powiedział, w oparciu o Instagram Warunki użytkowania i brak prawdziwego zaangażowania, które zapewniają, to jest prawdopodobne, że płacenie pieniędzy za fałszywych zwolenników nie będzie warto dla Ciebie w dłuższej perspektywie. Bez względu na to, co się dzieje, nie warto się stresować. Jeśli Instagram naprawdę daje Ci żal, możesz po prostu chcieć go usunąć!